Spektakle - Koncert na pożegnanie wakacji - OPERA NOVA w Bydgoszczy

Spektakle
Koncert na pożegnanie wakacji
Archiwum spektakli
Koncert na pożegnanie wakacji
Wykonawcy: Soliści, Chór i Orkiestra Opery Nova
 
Opis:
Po raz drugi zaprosiliśmy mieszkańców Bydgoszczy i turystów na koncert plenerowy,którego repertuar stworzyły arie, duety, najpiękniejsze sceny chóralne i fragmenty instrumentalne ze słynnych oper, operetek oraz utwory o lżejszym charakterze w aranżacjach znanych m.in. z koncertów sylwestrowych. Sceneria migoczącej rzeki i Wyspy Młyńskiej była tłem dla arii, pieśni i piosenek dla każdego , kto ceni muzykę i atmosferę dobrej zabawy.

Jak wszędzie, gdzie organizowane są koncerty promenadowe, ich ważnym atutem jest popularyzacja i promocja muzyki klasycznej. Powodzenie tych Koncertów i rekordowe zainteresowanie Publiczności pozwala w wierzyć w pozyskanie nowych sympatyków, którzy odwiedzać będą także sale Opery Nova.

W 2015 r. Koncert organizowany był w ramach projektu „Promocja marki Województwa Kujawsko-Pomorskiego poprzez wydarzenia kulturalne” współfinansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2015 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Koncert na pożegnanie wakacji
Galeria:


Do góry


Wznów przewijanie

Opera Nova jest finansowana ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa NarodowegoLogo Kujawy PomorzeLogo Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Program "Modernizacja Opery Nova w Bydgoszczy"
Flaga Unii EuropejskiejFlaga Funduszy Europejskich
Zamknij