Sprzedaż biletów na październikowe i listopadowe spektakle

W kasie stacjonarnej oraz online można nabyć bilety na październikowe i listopadowe spektakle. Jesienią także dwie premiery nowego sezonu, na które bilety będą dostępne w późniejszym terminie. Tymczasem prezentujemy oficjalne afisze na październik i listopad 2024, zapraszając do Opery Nova!

Ogłaszamy repertuar na kolejne miesiące nowego 68. sezonu artystycznego! Na przełomie września i października na naszą scenę powrócą „Niebezpieczne związki” w znakomitej choreografii Krzysztofa Pastora do muzyki skomponowanej specjalnie na potrzeby spektaklu przez Artursa Maskatsa. 

W październiku także, m.in., nasza nowa produkcja opery komicznej „Don Pasquale” Donizettiego oraz niegrana w zeszłym sezonie „Cyganeria” Pucciniego, a także inne znakomite dzieło tego kompozytora - Madame Butterfly.

W listopadzie w Operze Nova rozbrzmiewać będzie m.in. „Czarodziejski flet”. Nie mniej baśniowo będzie także w ostatni weekend listopada, gdy Widzów młodszych i starszych zabierzemy do krainy czarów razem z „Alicją”. Bilety na oba listopadowe spektakle będzie można zakupić online i w kasie Opery Nova już od 17 czerwca (poniedziałek) od godz. 8.30

 

Jesienią zaprosimy Państwa także na dwie premiery - pierwsza z nich już w październiku, kiedy to na kameralnej scenie wystawimy słynne dzieło Giovanniego Battisty Pergolesiego „Służąca panią” („La serva padrona”), czyli dwuaktową operą komiczną na temat starokawalerstwa.  Natomiast w listopadzie na głównej scenie premiera „Orfeusza i Eurydyki”  - opery w trzech aktach, skomponowanej przez Christopha Willibalda Glucka, do której libretto napisał Ranieri de’ Calzabigi.

Uwaga, sprzedaży biletów na premierowe spektakle prowadzona będzie w późniejszym terminie