Sprezentuj sobie plakaty z Butiku Operowego

Kto pragnie sprezentować sobie lub bliskim „Fausta” i „Niebezpieczne związki” na pamiątkę, a dzieciom „Alicję w Krainie Czarów” i „Coppelię” na mikołajki, na tego czekają wyjątkowe plakaty w naszym Butiku Operowym. Każdy w cenie 20 zł. Polecamy i zapraszamy!

W ostatni weekend listopada „Faust” Charlesa Gounoda w reżyserii Pawła Szkotaka na scenie Opery Nova, ale można go mieć także na plakacie autorstwa wybitnego plakacisty, malarza, grafika i muzyka - Jacka Staniszewskiego.  

Dla osób, które były na listopadowej premierze bądź czekają z niecierpliwością na marzec, nie lada gratką jest z pewnością możliwość nabycia plakatu naszego najnowszego spektaklu baletowego „Niebezpieczne związki” w choreografii Krzysztofa Pastora do muzyki Artursa Maskatsa. 

Znakomicie przyjęty w Bydgoszczy spektakl na plakacie promują soliści Baletu Opery Nova jako odtwórcy głównych ról: Angelika Wojciechowska kreująca przebiegłą Markizę de Merteuil, Olga Markari jako pobożna Madame de Tourvel i Rafał Tandek wcielający się w cynicznego Wicehrabię de Valmonta, którzy wprost uwiedli Widzów. Naszych artystów sfotografował i plakat zaprojektował Piotr Leczkowski.

W grudniu 2023 oraz styczniu 2024 na naszej scenie pełen niezwykłych przygód familijny spektakl „Alicja w Krainie Czarów” w inscenizacji i choreografii Roberta Bondary. 

Alicja i Biały Królik zapraszają do czarodziejskiego świata wprost z naszego plakatu, zaprojektowanego przez bydgoskie Wydawnictwo Pejzaż ze zdjęciami Foto MAK. Taki plakat świetnie się sprawdzi jako świąteczny upominek, który ozdobi pokój dzieci - tych młodszych, jak i całkiem już dorosłych.

Tymczasem święty Mikołaj ze swojego worka z prezentami wydobył jeszcze plakaty z najsłynniejszą lalką, czyli „Coppelią”! Balet komiczny Léo Delibesa, opowiadający historię ożywionej lalki w scenerii jak z bajki, podbił serca małych i dużych Widzów. „Coppelia” zilustrowana przez Sylwię Szyrszeń zachwyca również z plakatu!

Wszystkie wyżej wymienione plakaty możecie Państwo nabyć w naszym Butiku Operowym, znajdującym się w dolnym foyer Opery Nova, czynnym w przerwach spektakli oraz po ich zakończeniu.

Ponadto w regularnej sprzedaży mamy także plakaty operetki „Wesoła wdówka” (która powróci na naszą scenę w marcu 2024 r.), a także dwóch ostatnich Bydgoskich Festiwali Operowych - każdy w cenie 20 zł. Dla najmłodszych dostępny jest również plakat spektaklu edukacyjnego dla dzieci „Karnawał zwierząt” (5 zł).

„Straszny dwór” w styczniu
„Spiritus Movens” w marcu 2024 wywoła wiosnę!
Laureaci Konkursu im. Bogdana Paprockiego z nagrodami