OPERA NOVA w Bydgoszczy

Bieżące informacje

Odwołane spektakle Opery Nova.

29 maja 2020

Spektakle w gmachu Opery Nova zaplanowane do 30 czerwca br. są ODWOŁANE.

Zakupione bilety można zwracać do końca 2020 r. bezpośrednio do KASY BILETOWEJ Opery Nova ,czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 10-16. W przypadku biletów zakupionych on-line lub opłaconych przelewem, środki będą zwracane na konto w przeciągu 30 dni od daty odwołanego spektaklu. Dziękujemy za zrozumienie.


O statusie przedstawień w nowym sezonie artystycznym (od września br.) będziemy informować na bieżąco.

#Wspieram kulturę.

Gorąco zachęcamy Państwa do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #WspieramKulturę, której celem jest pomoc instytucjom i ludziom kultury w wyjątkowej sytuacji odwołania spektakli. Zachęcamy Widzów, aby nie zwracali biletów, ale zatrzymali je i w późniejszym terminie wymienili na inny spektakl z nowego repertuaru 2020/2021. Osoby chcące zachować bilety i wymienić je w późniejszym terminie, proszone są o wysłanie maila z tytułem #WspieramKulturę na adres: bilety@opera.bydgoszcz.pl.
W treści wiadomości proszę podać następujące informacje: imię i nazwisko, numer telefonu, tytuł i data odwołanego spektaklu oraz cena biletu.Opera Nova w Bydgoszczy informuje, że do odwołania zawiesza bezpośrednią obsługę klienta w Dziale Promocji i Obsługi Widzów.
Informacje dot. biletów uzyskacie Państwo telefonicznie 52 325-16-55 lub mailowo: e-mail: bilety@opera.bydgoszcz.pl(od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00)
Do góryStopka

Opera Nova jest finansowana ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Program "Modernizacja Opery Nova w Bydgoszczy"
Flagi unijne
Zamknij