OPERA NOVA w Bydgoszczy

Bieżące informacje
{n_title2}

Zasady uczestnictwa i sprzedaży biletów na spektakle Opery Nova

16 sierpnia 2021

Szanowni Widzowie!

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo sanitarne Opera Nova w Bydgoszczy zapewnia środki przeciwdziałania Covid-19 i prosi o przestrzeganie szczególnych zasad:

  • Na spektakl przyjść mogą wyłącznie osoby zdrowe.
  • We foyer Opery dostępne są dezynfekatory, z których zalecamy korzystać.
  • Widzowie zobowiązani są do posiadania maseczki zakrywającej nos i usta. Obowiązkowe będzie zasłanianie nosa i ust podczas całego pobytu w Operze
  • Przy wejściu do Opery zbierane będą oświadczenia, które zalecamy wypełnić w domu i dostarczyć podpisane (wzór oświadczenia dostępny jest na stronie Opery, ale można je też będzie wypełnić na miejscu). Przestrzeń dla widzów udostępniona będzie już na godzinę przed spektaklem.
  • Prosimy o siadanie na miejscach zgodnie z numeracją na biletach oraz przestrzeganie zasad dla wspólnego bezpieczeństwa widzów i artystów. W celu bezkolizyjnego i bezpiecznego opuszczania widowni prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez obsługę bileterską oraz komunikatów audio.

    Prosimy o zapoznanie się z obowiązującym Regulaminem, który publikujemy w zakładce Bilety.


Do góryStopka

Opera Nova jest finansowana ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa NarodowegoLogo Kujawy PomorzeLogo Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Program "Modernizacja Opery Nova w Bydgoszczy"
Flaga Unii EuropejskiejFlaga Funduszy Europejskich
Zamknij