Opera Nova w Bydgoszczy

Opera Nova w Bydgoszczy Jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków dzisiejszej Bydgoszczy jest usytuowana w centrum nowoczesna bryła Opery Nova, idealnie wpisana w malownicze zakole rzeki Brdy. W skład gmachu wchodzą trzy architektoniczne kręgi, które mieszczą wszystko, czego nowocześnie wyposażony teatr potrzebuje m.in. jedną z największych scen w Polsce i obdarzona równie doskonałą akustyką sale kameralną. Od strony Brdy, w 3. kręgu mieści się Centrum Kongresowe Opery. Budynek jest klimatyzowany, izolowany akustycznie oraz przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Opera Nova zaliczana jest do najlepszych polskich teatrów muzycznych oraz szczyci się wielką frekwencją widzów. Corocznie ( od 1994 r.) na przełomie kwietnia i maja w jej gmachu organizowany jest Bydgoski Festiwal Operowy - impreza o międzynarodowej renomie.

Ścieżka nawigacyjna

Podziel się

Treść strony

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż odpłatność za bilety na spektakle gościnne sprzedawane w Operze Nova  przyjmowana jest  tylko w  gotówce.

Opera Nova nie jest organizatorem, nie odpowiada za kształt artystyczny gościnnych przedstawień, nie ustala cen biletów i nie prowadzi ich rezerwacji .

Obowiązek powiadomienia Widzów o ew. odwołaniu spektaklu spoczywa na  jego Organizatorze.

 

***

> SERCA BICIE

16 MAJA godz.18.15.

9. Festiwal „Serca bicie” będzie wyjątkowy. W części konkursowej największe przeboje Zauchy wykonają finaliści z Polski i z zagranicy. Druga część festiwalu to mega wydarzenie kulturalne. ”Zaucha. Welcome to the. PRL”- wielka muzyczna układanka w wykonaniu utalentowanych śpiewających aktorów, którzy wcielą się nie tylko w Andrzeja Zauchę , ale także w Wisławę Szymborską, Jacka Cygana, Edytę Górniak, Jana Suzina , Bogusława Wołoszańskiego i wielu innych. W spektaklu pojawia się 20 piosenek Zauchy, wystąpi 12 aktorów.

Organizator: Fundacja Serca Bicie

Bilety: 70,- 90 130,-

 

> MICHAŁ BAJOR

29 maja 2017 r. godz.19.00

Koncert Michała Bajora

Organizator: Impresariat itd.

Ceny biletów: 100,- 90,- 80,-

***

> OSTRA JAZDA

5 czerwca 2017 godz.17.30 i godz.20.30.

OSTRA JAZDA komedia Norma Forstera

Występują: Julia Kamińska,Katarzyna Żak,Mirosław Baka,Przemysław Sadowski,Jan Jankowski.

Organizator: Impresariat ADRIA

Ceny biletów: 120, 90, 60 zł.

Inne linki

Informacje o serwisie

© Opera Nova w Bydgoszczy, 2011-2013