Opera Nova w Bydgoszczy

Opera Nova w Bydgoszczy Jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków dzisiejszej Bydgoszczy jest usytuowana w centrum nowoczesna bryła Opery Nova, idealnie wpisana w malownicze zakole rzeki Brdy. W skład gmachu wchodzą trzy architektoniczne kręgi, które mieszczą wszystko, czego nowocześnie wyposażony teatr potrzebuje m.in. jedną z największych scen w Polsce i obdarzona równie doskonałą akustyką sale kameralną. Od strony Brdy, w 3. kręgu mieści się Centrum Kongresowe Opery. Budynek jest klimatyzowany, izolowany akustycznie oraz przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Opera Nova zaliczana jest do najlepszych polskich teatrów muzycznych oraz szczyci się wielką frekwencją widzów. Corocznie ( od 1994 r.) na przełomie kwietnia i maja w jej gmachu organizowany jest Bydgoski Festiwal Operowy - impreza o międzynarodowej renomie.

Ścieżka nawigacyjna

Podziel się

Treść strony

Spektakle gościnne w gmachu Opery Nova.

Opera Nova nie odpowiada za  kształt artystyczny gościnnych przedstawień, nie ustala cen biletów i nie prowadzi ich rezerwacji .

Płatność za bilety na spektakle gościnne sprzedawane w Operze Nova  -  tylko w formie gotówkowej.

W przypadku odwołania spektaklu przez Organizatora (*), zwrot gotówki za bilety zakupione w Operze Nova odbywać  się będzie do dnia planowanego przedstawienia, w Dziale Obsługi Widzów i kasie biletowej.

18 maja  godz.19.00        

6. Festiwal "Serca bicie" 

Muzyka Jana Kantego Pawluśkiewicza, utwory Marka Grechuty i Andrzeja Zauchy – to zapowiedź „magii Krakowa w Operze Nova” podczas Koncertu Galowego 6. Edycji Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy. Wśród gwiazd festiwalu usłyszymy m.in.: Kasię Kowalską, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Balcara (wokalistę zespołu Dżem) oraz Sambora Dudzińskiego. Zaśpiewają „Nie dokazuj”, „ Dni, których nie znamy”, „Tango Anawa”, „W dzikie wino zaplatani”, „Nie przerywajcie zabawy” i wiele innych przebojów. Pierwsza część koncertu ma na celu promowanie artystów młodego pokolenia oraz wyłonienie zwycięzców konkursu na interpretację piosenek Andrzeja Zauchy.

Zapraszamy 18 maja o godz.19.00 do bydgoskiej Opery Nova na wyjątkowe święto polskiej piosenki.

Organizator:www.zauchafestiwal.pl

 

  Ceny biletów : 60 zł, 90 zł, 130 zł.

23 maja godz.19.00.

PERFECT - koncert

organizator: Impresariat Artystyczny "itd".

Bilety : 105,115,`125,- rozprowadzane przez Organizatora.

www.itd-art.pl

 

 

 

 

(*) Obowiązek powiadomienia Widzów  za pośrednictwem mediów o ew. odwołaniu spektaklu spoczywa na jego Organizatorze.

 

 

 

 


 


 

 


 

 

 
Jak sie kochają w niższych sferach. fot. Teatr KamienicaJak się kochają w niższych sferach. Teatr Kamienica.6.Festiwal "Serca bicie"

Inne linki

Informacje o serwisie

© Opera Nova w Bydgoszczy, 2011-2013